Městská knihovna v Bystrém

Půjčovní doba knihovny

pondělí, středa, pátek
dopoledne 8:00-11:30 hod.
odpoledne 12:30-16:30 hod.

každá poslední sobota v měsíci
7:15 - 10:45 hod.

Srdečně vás zveme na Den pro dětskou knihu

Srdečně vás zveme na další ročník Dne pro dětskou knihu, který letos proběhne v sobotu 24. listopadu.

Kromě prodeje dětských knih pro vás a, a to především, pro vaše děti máme připravený program, prostřednictvím kterého si společně připomeneme a oslavíme sté výročí republiky.

Pro předškoláčky a mladší školáčky (1.-3. tř.) máme připravený prográmek, prostřednictvím kterého se budou moct nenásilně a hravě seznámit (nebo si připomenout) české státní symboly. Starší děti budou vyplňovat pracovní list "Dobrých 100", který jsme připravili ke stejnojmenné výstavě, budou se moct zúčastnit bijáku v knihovně a ... tak dál a tak dál.

Oba programy začínají ve 14 hod. Rodiče předškoláčků a nejmenších a nejstydlivějších školáčků prosíme, aby s dětmi dorazili na druhou hodinu. Tentokrát budeme pracovat společně. Starší děti mohou přicházet průběžně, kdykoliv od 14 hod. Ti, kteří budou mít cestu nahoru do sálu, kde bude probíhat program pro mladší děti, se zaregistrují nahoře, ti, kteří půjdou do knihovny, se zaregistrují v knihovně. 

Penízky s sebou, letos jsme pro vás vybrali doopravdy hezké knížky.

A ještě jedna informace ... kdo příjde uslyší neslýchané, píseň Století repu(bliky) v podání A+M Smolíkových a automaticky bude zařazen do slosování o knižní ceny.

Přijďte. Těšíme se na vás! 

zpět do sekce